O firmie

Twój wymarzony DOM w 100 dni!

ZETBEER Domy

Zakład powstał w 1992r. na bazie istniejącego od początku XX wieku tartaku. Od tego roku swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zaczął zdobywać tu obecny prezes firmy, absolwent Wydziału Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu Tomasz Sobieraj.

Swoją pasją i wiedzą o drewnie dzieli się z zatrudnionymi pracownikami: inżynierami budownictwa oraz inżynierami technologii drewna.

Członek Stowarzyszenia Dom Drewniany

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany, dzięki czemu jesteśmy na beżąco z nowościami na rynku, wprowadzanymi regulacjami i standardami.

Profesjonaliści

Dbamy o to, aby cały proces budowy domu powierzony był w ręce profesjonalistów. Projekt produkcyjny wykonują doświadczeni projektanci korzystając ze pecjalistycznego programu SEMA, co umożliwia precyzyjne zaplanowanie produkcji i montażu elementów domu w najdrobniejszych szczegółach.

Kwalifikacje Szkolenia Steico

Stale także podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach np. u naszego partnera, producenta materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych, firmy STEICO.

Najwyższa jakość

Produkcja prefabrykatów odbywa się na hali przy użyciu centrum obróbki HUNDEGGER gwarantującego precyzję wykonania zarówno połączeń ciesielskich jak i elementów ozdobnych. Montażem domu na budowie zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem.

NASZE REALIZACJE

ZetbeerDOMY posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów zdobywane zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Wyprodukowane przez nas domy stoją już w Niemczech, Szkocji, Szwecji i Szwajcarii.