Domy prefabrykowane

Twój wymarzony DOM w 100 dni!

ZETBEER Domy

Zakład powstał w 1992r. na bazie istniejącego od początku XX wieku tartaku. Od tego roku swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zaczął zdobywać tu obecny prezes firmy, absolwent Wydziału Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu Tomasz Sobieraj.

Swoją pasją i wiedzą o drewnie dzieli się z zatrudnionymi pracownikami: inżynierami budownictwa oraz inżynierami technologii drewna.

Członek Stowarzyszenia Dom Drewniany i Energooszczędne Domy Gotowe

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany i Energooszczędne Domy Gotowe, dzięki czemu jesteśmy na beżąco z nowościami na rynku, wprowadzanymi regulacjami i standardami.

Profesjonaliści

Dbamy o to, aby cały proces budowy domu powierzony był w ręce profesjonalistów. Projekt produkcyjny wykonują doświadczeni projektanci korzystając ze pecjalistycznego programu SEMA, co umożliwia precyzyjne zaplanowanie produkcji i montażu elementów domu w najdrobniejszych szczegółach.

Kwalifikacje Szkolenia Steico

Stale także podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach np. u naszego partnera, producenta materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych, firmy STEICO.

Najwyższa jakość

Produkcja prefabrykatów odbywa się na hali przy użyciu centrum obróbki HUNDEGGER gwarantującego precyzję wykonania zarówno połączeń ciesielskich jak i elementów ozdobnych. Montażem domu na budowie zajmują się wykwalifikowani pracownicy, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem.

Twój projekt w naszej technologii

Naszym klientom, którzy już wybrali projekt domu swoich marzeń oferujemy możliwość jego realizacji w nowoczesnej technologii w wariancie dopasowanym do ich potrzeb i możliwości.

W cenie oferty zapewniamy adaptację gotowego projektu do technologii ZetbeerDOMY oraz wykonanie projektu budowlanego. Służymy także pomocą przy wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

ZETBEER DOMY

Oferuje budowę domów w technologii szkieletu drewnianego w trzech wariantach.

Jeśli nie macie pewności, jaki projekt wybrać, skontaktujcie się z nami. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, pomożemy znaleźć projekt spełniający wymagania Waszej rodziny, lub skontaktujemy Was ze współpracującym z naszą firmą architektem.

Wybierz wariant

EKONOMICZNY

 • Jeśli na budowę domu przeznaczyłeś ściśle określone środki, ale nie chcesz rezygnować z wysokiej jakości wykonania domu przez profesjonalną firmę z wieloletnim doświadczeniem.
Wybierz wariant

EKOLOGICZNY - ENERGOOSZCZĘDNY

 • Jeśli chcesz mieszkać w domu wybudowanym z nowoczesnej technologii w zgodzie z naturą.
 • Jest to standardowy wariant proponowany przez ZetbeerDOMY, którym chcemy popularyzować budownictwo energooszczędne i udowadniać, że jest ono dostępne dla każdego.
Wybierz wariant

PASYWNY

 • Jeśli ważne są dla Ciebie proekologiczne rozwiązania, a inwestycję w zaawansowane technologie przy budowie domu traktujesz, jako sposób na oszczędności w trakcie jego użytkowania.

Domy prefabrykowane

ZetbeerDOMY jest producentem domów prefabrykowanych w technologii szkieletu drewnianego. Profesjonalna ekipa i sprzęt to gwarancja, że Wasz dom spełni najwyższe standardy jakości i będzie Wam służył przez długie lata.

Nasi technolodzy korzystając z profesjonalnego programu do projektowania konstrukcji drewnianych SEMA wykonują projekt produkcyjny, w którym przewidziane są najdrobniejsze szczegóły konstrukcyjne domu.

Na tym etapie planowane jest rozmieszczenie instalacji zarówno elektrycznej jak i wodno-kanalizacyjnej, aby prace na budowie ograniczyć do niezbędnego minimum. Z pracowni technologa projekt domu trafia wprost na komputer sterujący centrum obróbki ciesielskiej HUNDEGGER K2, który z dokładnością do milimetra wycina element po elemencie konstrukcję ścian, stropów i dachu.

Gotowe elementy zgodnie z rysunkami projektanta łączone są w całość, wypełniane materiałem izolacyjnym i wykańczane płytami, a w ościeżnicach montowane są okna. Jeszcze tylko warstwa kleju i siatki jako baza pod nałożenie tynku elewacyjnego i tak przygotowane prefabrykaty opuszczają fabrykę i wyruszają na plac budowy, gdzie na przygotowanej płycie fundamentowej w kilka dni montowany jest cały budynek.

Poznaj technologię

Technologia ZetbeerDOMY bazująca na drewnie konstrukcyjnym KVH oraz najwyższej jakości drewnopochodnych materiałach STEICO daje praktycznie nieograniczone możliwości budowania domów.

Dach Standard

Wykonany jako wielkoformatowe elementy w technologii warstwowej.

 • Dachówka cementowa
 • Łaty i kontrłaty
 • Membrana dachowa
 • Płyta STEICOuniversal - 22mm
 • Krokwie KVH 60-200 mm + izolacja STEICOflex - 200 mm
 • Płyta OSB3 - 12 mm
 • Paroizolacja aktywna
 • Płyta GK - 12,5mm

Strop Standard

Wykonany jako wielkoformatowe elementy w technologii warstwowej.

Strop standard

Ściana Wewnętrzna

Wykonana jako wielkoformatowe elementy w technologii warstwowej. Całkowita grubość ściany - 170 mm.

 • Płyta GK - 12,5 mm
 • Płyta OSB3 - 12 mm
 • Słupy KVH 60x120 + izolacja STEICOflex - 120 mm
 • Płyta OSB3 - 12 mm
 • Płyta GK - 12,5 mm

Ściana Zewnętrzna

Wykonana jako wielkoformatowe elementy w technologii warstwowej. Całkowita grubość ściany - 270 mm.

 • Tynk silikonowo-silikatowy
 • Siatka zbrojąca
 • Płyta elewacyjna STEICOprotect - 40 mm
 • Słupy KVH 60x200 + izolacja STEICOflex - 200 mm
 • Płyta OSB3 - 12 mm
 • paroizolacja aktywna
 • Płyta GK - 12,5 mm

Pomoc w finansowaniu

Szukasz pomocy w dobraniu najbardziej odpowiedniego dla Ciebie kredytu na zakup lub budowę domu? Skontaktuj się z niezależnym doradcą finansowym współpracującym z naszą firmą.

expanter
Natalia Jezierska
tel. +48 725 222 178
natalia.jezierska@expander.pl

Doradca oferuje: pomoc w uzyskaniu kredytu (współpraca z 27 największymi bankami), wybór najlepszej oferty, dobranie odpowiedniego ubezpieczenia nieruchomości, pomoc we wcześniejszej spłacie kredytu, obsługę umów kredytowych w czasie ich trwania.

Doradca świadczy swe usługi na terenie całego kraju.


NASZE REALIZACJE

ZetbeerDOMY posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów zdobywane zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Wyprodukowane przez nas domy stoją już w Niemczech, Szkocji, Szwecji i Szwajcarii.