Zetbeer107

Zetbeer107 to dom parterowy posiadający indywidualne rozwiązania funkcjonalne z podziałem na strefę wypoczynkową i dzienną o łącznej powierzchni 106,89 m2.

Strefa wypoczynkowa – 3 sypialnie oraz łazienka oddzielone są od pozostałej części budynku buforowym korytarzykiem. Strefa dzienna to przestronny salon z aneksem jadalno – kuchennym i drugą łazienką. Do wykorzystania przez mieszkańców znajdziemy również stryszek na poddaszu budynku oraz taras, do którego łatwy dostęp umożliwiają wysokie okna. Budynek wykonany z prefabrykowanych modułów w technologii szkieletowej, drewnianej z zapewnieniem najwyższych standardów izolacyjności termicznej. W połączeniu z wykorzystanymi do budowy nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami daje nam pewność, że jest to dom energooszczędny oraz funkcjonujący w zgodzie z naturą.

Pobierz projekt Pobierz ofertę

NASZE REALIZACJE

ZetbeerDOMY posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy domów zdobywane zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Wyprodukowane przez nas domy stoją już w Niemczech, Szkocji, Szwecji i Szwajcarii.